https://www.tme.eu/cz/katalog/kondenzatory_26/?mapped_params=115%3A1790128%3B&utm_source=mcu.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=2020-01-23_Panasonic_passive_MTM-2386_936x60_CZ
Malé představení a návod na úpravu alfanumerických OLED displejů na seriové rozhraní včetně knihovny.
Co všechno se dá dostat do Atmega8.

Na brněnské akci OpenAlt 2019 jsme vyzpovídali Michala Hrušeckého z CZ.NIC ohledně nového routeru Turris MOX. Samozřejmě jsme se mu podívali pod pokličku a probrali nejen zajímavé řešení detekce připojených modulů Turris MOX.
Malá poznámka s demonstrací o vybraných low power režimech STM32L0
ne ne ne, to není překlep. Příklad jak vaří SMT32. To bude Zdeněk Pohlreich koukat.
V tomto návode vám ukáže, ako nakonfigurovať Visual Studio pre vývoj Arduino aplikácií.
Návod ako nakonfigurovať populárne vývojové prostredie Visual Studio Code pre vývoj Arduino aplikácií, ako alternatívu k Arduino Desktop IDE alebo Arduino Web IDE.
Hledáte senzor pro měření vzdálenosti v drsnějších podmínkách? Tak to vyzkoušejte modul JSN-SR04T.
Možná to není pravé téma na MCU, ale je to skutečne pěkná podívaná. První let obřího modelu letounu Concorde.
Malinko jsem si zavzpomínal. Možná nebudu sám.
Protože zrovna pracujeme na univerzálním testeru pro naše výrobky, rozhodli jsme se o tom natočit tento díl podcastu. Projdeme si k čemu tester slouží, jak by měla vypadat jeho konstrukce, testovací jehly, různé měřící moduly a že byste třeba měli měřit i teplotu testeru
Jednoduchý příklad jak používat kruhový buffer s UART pomocí metody Head a Tail v STM32.
STM32 Open Development Environment (STM32 ODE) je otvorený, flexibilný, jednoduchý a cenovo dostupný spôsob vývoja inovatívnych zariadení a aplikácií založených na 32-bitovej rade mikroprocesorov STM32 spolupracujúcimi s ďaľšími modernými komponentami, ktoré sú pripojiteľné prostredníctvom rozširujúcich dosiek. Umožňuje rýchle prototypovanie s najmodernejšími komponentami, ktoré je možné rýchlo upraviť do konečných návrhov.
Přejít na stranu  [1] 2 3 ... 247 248 249
Prohledat MCU-mikroelektronika
Chatbox