https://www.tme.eu/cz/katalog/elektromagneticka-rele-miniaturni_112504/p,fujitsu_1512/?utm_source=MCU.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=2020-02_Fujitsu_MTM-2446_936x60_CZ
Tvrzení pryskyřic UV světlem patří mezi stále oblíbenější metody 3D tisku – zejména pro přesné výtisky s nároky na detaily a hladkými povrchy. Stereolitografie (SLA) je stává stále dostupnější technologií a využívají ji i stolní 3D tiskárny a neustále se rozšiřuje nabídka světlocitlivých termosetů. Většina pryskyřic trpí nepříjemným neduhem a to je zápach a toxicita.
Postavte si analogové hodiny s několika ciferníky a LCD 240x240px.
Seminář je určen vývojovým pracovníkům a výrobcům v oboru elektroniky, návrhářům desek plošných spojů (DPS), vedoucím vývoje, přípravy výroby a výroby samotné, stejně jako všem pracovníkům následných operací s DPS.
Seminář se uskuteční dne 19. 3. 2020, od 9 do 14 hodin, BVV Brno - pavilon P - sál P4
Seminář je určen pro zájemce o elektroniku, pracovníky z výzkumu, vývoje a výroby elektronického průmyslu, pro odborníky z technických univerzit, vývojových center a aplikační sféry v oblasti elektronických součástek, systémů, aplikací.
Seminář se uskuteční dne 19. 3. 2020, od 9 do 13 hodin, BVV Brno – pavilon P – sál P4
Emulácia ZX-Spectrum na čipe ESP32 s výstupom VGA na základe ovládača od BitLuni. Ďakujem @bobricius za uverejnený link.
Ak ste milovníkom vinylov alebo máte doma starý nefunkčný gramofón? Tu je pomerne jednoduchý návod ako si presne riadiť otáčky otáčania pomocou Arduino Nano.
Malé představení a návod na úpravu alfanumerických OLED displejů na seriové rozhraní včetně knihovny.
Co všechno se dá dostat do Atmega8.

Na brněnské akci OpenAlt 2019 jsme vyzpovídali Michala Hrušeckého z CZ.NIC ohledně nového routeru Turris MOX. Samozřejmě jsme se mu podívali pod pokličku a probrali nejen zajímavé řešení detekce připojených modulů Turris MOX.
Malá poznámka s demonstrací o vybraných low power režimech STM32L0
ne ne ne, to není překlep. Příklad jak vaří SMT32. To bude Zdeněk Pohlreich koukat.
V tomto návode vám ukáže, ako nakonfigurovať Visual Studio pre vývoj Arduino aplikácií.
Návod ako nakonfigurovať populárne vývojové prostredie Visual Studio Code pre vývoj Arduino aplikácií, ako alternatívu k Arduino Desktop IDE alebo Arduino Web IDE.
Přejít na stranu  [1] 2 3 ... 248 249 250
Prohledat MCU-mikroelektronika
Chatbox