https://www.tme.eu/cz/katalog/?search=automatyka_201909&utm_source=mcu.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=2019-09_O%C5%9Bwietlenie_inteligentne_MTM-1426_936x60_CZ
Prosím ty, kteří snad mají doposud problém s funkčností fora aby aplikovali radu, kterou mi zaslal Gotrek. Případný výsledek bych prosil do komentáře, nebo na můj email. Děkuji.

Psal jsem kamarádovi který dělá do nějakejch věcí kolem programování webů o problému zdejšího fóra. Doporučil mi, ať si někdo komu to dělá problémy nainstaluje Fiddler (http://www.fiddler2.com/fiddler2/). Je to nějaká free debugovací proxy na který by se mělo dát najít proč přenos skončil. Já to ale v práci zkoušet nemůžu a doma mi to chodí...


Kolega Petus mne nejen zásobuje linky, ale též sám programuje. Nyní jej baví generátory kódu - snaží se vytvořit pomocníky pro programování MSP430 v C, což je sada programů (zatím jen dva) pro PC, kde jen naklikáte požadované parametry a program pak vygeneruje výsledný kód v C, který lze zahrnout do programu. Pokud Vás zajímá, které moduly už jsou hotovy, tak pokračujete na další část článku.


Autorem tohoto dílu kolega yaqwsx, který je "zodpovědný" též za 9. díl. Děkuji za server za zaslání kódu a návodu pro ostatní. Předmětem článku je připojení STM32F4 Discovery kitu k zařízení Anroid, kdy F4 vytváří USB host připojení a Android je USB Device (stačí verze Android > 2.2). Doufám že i pro Vás to bude tak zajímavé čtení, jako pro mne.Možná si někteří z Vás již všimli, že Farnell zařadil do nabídky rozšiřující desky ke kitu STM32F4 Discovery. Každopádně u expanzní desky a LCD počítám s koupí, aplikaci na kameru zatím nemám.


Přejít na stranu  1 2 3 ... 247 248 [249]
Prohledat MCU-mikroelektronika
Chatbox