https://www.tme.eu/cz/katalog/mechanicke-prvky_100336/?utm_source=mcu.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=2020-03_Elementy_mechaniczne_general_MTM-2674_936x60_CZ

Kolega Petus mne nejen zásobuje linky, ale též sám programuje. Nyní jej baví generátory kódu - snaží se vytvořit pomocníky pro programování MSP430 v C, což je sada programů (zatím jen dva) pro PC, kde jen naklikáte požadované parametry a program pak vygeneruje výsledný kód v C, který lze zahrnout do programu. Pokud Vás zajímá, které moduly už jsou hotovy, tak pokračujete na další část článku.


Autorem tohoto dílu kolega yaqwsx, který je "zodpovědný" též za 9. díl. Děkuji za server za zaslání kódu a návodu pro ostatní. Předmětem článku je připojení STM32F4 Discovery kitu k zařízení Anroid, kdy F4 vytváří USB host připojení a Android je USB Device (stačí verze Android > 2.2). Doufám že i pro Vás to bude tak zajímavé čtení, jako pro mne.Možná si někteří z Vás již všimli, že Farnell zařadil do nabídky rozšiřující desky ke kitu STM32F4 Discovery. Každopádně u expanzní desky a LCD počítám s koupí, aplikaci na kameru zatím nemám.


Přejít na stranu  1 2 3 ... 248 249 [250]
Prohledat MCU-mikroelektronika
Chatbox